HitnSpin Bonus bez depozytu w kasynie HitnSpin
★★★★☆
DOSTAWCA KASYNA: 150 darmowych spinów dla Alexi w przygodzie na Wschodzie
PayPal Visa MasterCard

Ocena kasyna Nitro

Jeśli jesteś mieszkańcem Finlandii lub Niemiec, jedyną dostępną opcją płatną jest Trustly.

Podczas wprowadzania kwoty, którą chcesz wpłacić, możesz zostać poproszony o wybranie kraju zamieszkania i instytucji finansowej, w której masz konto. Następnie możesz zostać przekierowany do swojej bankowości internetowej, gdzie będziesz musiał wykonać kroki i sfinalizować transakcję. Wszelkie wpłaty i wypłaty za pośrednictwem Trustly są na miejscu.

Jeśli mieszkasz w każdym innym kraju, będziesz mógł dokonać wpłaty za pomocą najbardziej typowych kart kredytowych/debetowych i e-portfeli.

Jak potwierdził agent obsługi kupującego, minimalny depozyt wynosi 25 €, a minimalna wypłata wynosi 50 €. Obydwa wydają się nieco przesadzone, biorąc pod uwagę wpłaty i wypłaty w wysokości 10 €, jakie oferują najskuteczniejsze kasyna online.

Poza tym maksymalna kwota, jaką możesz wypłacić, wynosi 5000 EUR dziennie. Jeśli zdarzy Ci się wygrać większą kwotę, prawdopodobnie zostanie ona wypłacona w kilku ratach.

Kasyno stara się przetwarzać prośby o wypłatę tak szybko, jak to możliwe, jednak czasami może to zająć nawet siedemdziesiąt dwie godziny. Przez cały czas oczekiwania możesz anulować wypłatę i kontynuować udział wraz ze swoimi środkami, chociaż odradzamy Ci to.

Leave a Reply